Naujienos

Sužinokite nekilnojamojo turto naujienas pirmieji!

Nekilnojamojo turto agentūra NEKILTUKAS – startuoja

Nekilnojamojo turto agentura nekiltukas

Nekilnojamojo turto agentūra „Nekiltukas“ pasirengusi pateikti patį geriausią būsto nuomos ar pirkimo variantą. Jeigu reikiamu metu neturime kliento poreikius atitinkančio varianto, padedame jį surasti artimiausioje ateityje. Kadangi siūlome palankias turto pardavimo sąlygas, mūsų pasiūla vis plečiasi. Glaudžiai bendradarbiaudami su klientu, ieškome geriausio sprendimo. Mūsų svetainės kontaktuose išsirinkite Jums tinkantį brokerį ir gaukite išsamią informaciją apie dominančius objektus arba konsultaciją apie nekilnojamojo turto pardavimą (nuomą).

Parduodami senesnės ir naujos statybos butai, komercinės paskirties patalpos, namai, kotedžai, sodybos, vasarnamiai, garažai ir žemės sklypai. Mes teikiame paslaugas ne tik Utenos, bet ir aplinkiniuose rajonuose: Zarasų, Kupiškio, Anykščių, Ukmergės, Molėtų, Ignalinos ir kt. Aukštaitija garsėja gamtos grožiu, o mūsų nekilnojamojo turto specialistai visada pasiruošę parodyti Jums patikusį objektą, linkę prisitaikyti prie kliento galimybių. Ateityje planuojame plėstis ir į kitus Lietuvos regionus.

Svarbu paminėti, kad mūsų įmonės brokeriai dirba kokybiškai ir greitai, yra lengvai bendraujantys bei punktualūs. Mūsų brokeriai supranta, kad šiltas bendravimas, nuolatinio ryšio palaikymas, ieškojimas kliento poreikius ir galimybes atitinkančių variantų – yra darbo kokybės pagrindas. Labai laukiame visų: ir pardavėjų, ir pirkėjų. Pagal galimybes stengsimės padėti kiekvienam, kad ir koks painus būtų atvejis.

Nekilnojamojo turto agentūra „Nekiltukas“ – geras pasirinkimas visiems: tiek norintiems pirkti nekilnojamąjį turtą, tiek parduoti ar išnuomoti.

Apie Nekiltuką:

 

  • Ligitos Graužinienės individuali įmonė

Individualią įmonę įkūriau 1995 m. sausį, pagrindinė veiklos sritis – nekilnojamasis turtas. Pradedant šį verslą, nebuvo su kuo pasitarti, taigi viską teko sugalvoti ir išbandyti man pačiai.

1999 m. išsilaikiau nekilnojamojo turto vertintojo asistento kvalifikaciją.

Prasidėjus krizei, pristabdžiau veiklą, o 2017 m. sugrįžau į nekilnojamojo turto rinką su nauju prekiniu ženklu NEKILTUKAS.

  • Mūsų veiklos geografija

Utena, Utenos rajonas, Utenos apskritis. Tikslas – visa Lietuva.

  • Karjeros galimybės

Laukiame aktyvių, mokančių dirbti savarankiškai, norinčių save išbandyti nekilnojamojo turto srityje brokerių Vilniaus, Kauno, Alytaus, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Telšių, Tauragės, Panevėžio apskrityse.